SK CZ
xmas
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

Vedecké vysvetlenie

Produkt

Leorex HWNB je štruktúra pozostávajúca z veľkého množstva drobných, špeciálne určených čiastočiek. Leorex ich všetky zoskupuje, aby pracovali na pokožkových bunkách ako malí neviditeľní dobrí škriatkovia. Čistí kanáliky, odstraňuje odumreté bunky a toxíny z pokožky, vyživuje a leští zdravé bunky upravuje ich poškodené časti. Aplikovanie ďalších krémov po ošetrení Leorexom HWNB výrazne vylepší ich účinok. Pomôže hydratačnému krému a výživným doplnkom, aby prenikali rýchlejšie, zabráni ich zmiešaniu s toxínmi v bunkách alebo na nich a posilní ich funkciu. Leorex HWNB je tiež jedinečný svojou funkciou pomalého uvoľňovania. Zásobuje pokožku doplnkovými zložkami v prípade, že ich má nedostatok na tých miestach, kde ich pokožka potrebuje, teda „na požiadanie“.

Vráska

Tento zjednodušený model pokožky ukazuje, že vrásky sú samoudržiavané. Keď sa začne vráska tvoriť, tkanivo pod ňou je mechanickým tlakom deformované, čo spomaľuje krvný obeh a tým aj metabolizmus v zasiahnutej oblasti. Obmedzenie tejto životnej funkcie spôsobuje zníženie pružnosti pokožky a regeneráciu buniek. To je dôvod, prečo nachádzame v oblasti vrások a rýh väčšinou viac odumretých buniek a lupín ako v nepoškodených a zdravých častiach pokožky. Toto všetko vytvára sebazachovávajúci proces, kvôli ktorému je deformácia vrásky stále hlbšia a hlbšia.

Mechanizmus ošetrenia vrások

Keď je Leorex HWNB nanesený na pokožku v tekutej forme, vytvorí vrstvu kozmetickej hmoty na povrchu aj pod povrchom pokožky. Oddiely hydrofilných čiatočiek v tejto vrstve sa presúvajú a vchádzajú do kanálikov potných žliaz. Oddiely hydrofóbnych čiastočiek sa presúvajú a vchádzajú do kanálikov mazových žliaz, ktoré sa nachádzajú v chlpových vačkoch. Potom sú sformované hydrofilné a hydrofóbne spony, ktoré sa vsúvajú do chlpových vačkov, kanálikov potných žliaz a mazových žliaz v ryhách vrások.

Voda v kozmetickom materiáli sa osmózou rozptyľuje (kvôli nevyhnutnej prítomnosti elektrolytov) do medzipriestorovej tekutiny a do buniek pokožky. Keď sa vrstva vysuší a voda opustí kozmetickú hmotu, objem kozmetickej hmoty sa zmenší a vrstva sa scvrkne na pletivo vlákien na pokožke a pod ňou. Počas tohto procesu sa pokožka vracia do pôvodného hladkého a nezdeformovaného stavu, vlákna zabraňujú stvorbe nových vrások a liečia poškodené oblasti pokožky. Každé vlákno je vytvorené zo zmesi hydrofilných a hydrofóbnych čiastočiek vo vode.

Hydrofilné a hydrofóbne spony upevňujú tieto vlákna na zasiahnuté oblasti pokožky a ryhy vrások. Počas toho, ako sa kozmetické pletivo vláken prudko sťahuje, vyťahuje ryhy vrások a uhladzuje pokožku. Tento proces je ešte intenzívnejší v poškodených oblastiach pokožky, keďže medzibunkové aj vnútrobunkové tekutiny kvôli mechanickým prekážkam v bežnom výmennom procese metabolizmu majú vyššiu salinitu. Obohacujúce prísady (aloe vera a vitamíny E a A) zvyšujú tento účinok.

„Náprava“ poškodených oblastí má viac ako len dočasný estetický účinok. „Oslobodí“ miesto a umožní zvýšený krvný obeh. Zdokonalenie metabolizmov a rozšírenie kolagénu v bunkách poskytuje dlhodobú liečebnú výhodu.

Mechanizmus jemného pílingu

Leorex HWNB tiež pôsobí ako činidlo pílingu, ktoré má sklon k tomu, aby zlupovalo odumreté bunky z pokožky. Dôsledkom kapilarity sú hydrofilné a hydrofóbne čiastočky naviazané na vlhkosť a prírodné oleje v pokožke. Ak je pokožka vlhká, voda a prevažne hydrofilné čiastočky majú sklon prenikať a hromadiť sa medzi odumretými bunkami a pokožkou. Ak je pokožka mastná, voda a prevažne hydrofóbne čiastočky majú tendenciu prenikať a koncentrovať sa medzi odumretými bunkami a pokožkou a počas toho, ako vysychajú, vytláčajú odumreté bunky z pokožky.

Ak sú odumreté bunky suché, budú nasiaknuté vodou, čím vznikne opuchlina, ktorá mechanicky vytlačí odumreté bunky z pokožky. Keď je hmota Leorexu odstránená z pokožky, vytlačené odumreté bunky sú odstránené spolu s touto hmotou, čo umožňuje efekt jemného pílingu a pekný, mladistvý vzhľad pokožky, ktorá je na dotyk jemná a pružná.

 

scroll-top
Späť hore