SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

C-Vital

Intenzívny zosvetľujúci krém proti vráskam s vitamínom C a retinolom v mikrokapsuliach, pH 5.5.

Balenie: 50 ml.

HLAVNÉ AKTÍVNE ZLOŽKY

Čistý retinol v mikrokapsuliach (chitosanových), askorbyl fosforečnan horečnatý (vitamín C), rastlinný glycerín, olej z marhuľových jadier, slnečné filtre (proti UV-B / UV-A), očistený včelí vosk.

 

VLASTNOSTI

Inovačný anti-agingový krém je pýchou laboratória Soskin. Obsahuje čistý retinol (v chitozanových mikrokapsliach) a vitamín C, ktoré prispievajú k aktívnemu omladeniu, obnoveniu pružnosti a hydratácie kože a k vyhladeniu vrások.

Vitamín C posilňuje kapilárnu stenu, normalizuje syntézu kolagénu, má antioxidačné účinky a zlepšuje farbu pleti.

Olej z marhuľových jadier výborne dopĺňa formulu krému, vyhladzuje kožný mikroreliéf a obnovuje ochranné funkcie epidermis. Odporúča sa pre všetky typy pokožky s príznakmi starnutia. Zaisťuje viditeľný omladzujúci účinok.

Obsahuje UV filtre.


Obsahuje retinol, avšak môže sa používať aj v lete, pretože retinol účinkuje priamo v bunke vďaka patentu mikrokapsulácii, vďaka ktorej účinná látka pôsobí v hĺbke dermis.

Posiľnuje kapilárnu stenu

Zosvetľuje pigmenty


POUŽITIE

Nanášajte ráno na očistenú pokožku tváre a krku alebo po aplikácii séra. 

Doporučujeme :
Pre zjemňenie alebo odstránenie pigmentácie aplikovať pílingy Soskin http://leorex-cosmetics.sk/e-shop/pletovy-skrab-pre-vsetky-typi-pleti-peeling-453.html

a následne krémy a séra na očistenú a vypílingovanú pokožku.
V prípade väčších pigmentácii doporučujeme ošetrenie v kozmetickom salóne, pre Nitru - Beauty Boutique - https://www.facebook.com/Beauty-Boutique-NITRA-1898309003745849/

Produktový kód: 10240
Na sklade

Cena s DPH
31,95 €
(6x)
icon

 

scroll-top
Späť hore