SK CZ
xmas
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

Očné sérum

Očné sérum "Extra starostlivosť" na vrásky, opuchy, tmavé kruhy - Extra starostlivosť pH 7.0.
Balenie: 30 ml.

HLAVNÉ AKTÍVNE ZLOŽKY

Biosacharidy, rastlinný glycerín, olej z sladkého mandľovníku, kofeín, kyselina glycyrrhetinová, glukonát zinočnatý, glukonát horečnatý, ascorbyl fosfát sodný (vitamín C), tokoferyl acetát (vitamín E), D-panthenol (vitamín skupiny B), niacinamid (vitamín skupiny B), kyselina linoleová (vitamín F), kyselina hyalurónová, lecitín, asiatikosid, kyselina asiatiková, kyselina madekasová, kyselina linoleová, minerálne častice pre pridanie jasu, SPF faktor 5%.

VLASTNOSTI

Jemné sérum pre citlivú pokožku okolo očí má komplexné antiagingové a antioxidačné účinky. Aktívne formule prípravku v kombinácii s kofeínom a extraktom z pupočníku ázijského obsiahnutého v lipozómoch zaisťuje pôsobivý výsledok: vyhladzuje drobné vrásky, redukuje opuchy a tmavé kruhy pod očami.

Pupočník ázijský (centella asiatica) má antiagingové vlastnosti, stimuluje kožné bunky vďaka obsahu týchto dvoch  zložiek: asiatikosidu a madekassosidu. Madekassosid je čistý izolát (molekula) získaný z pupočníku ázijského. Pôsobí na tvorbu prirodzeného kolagénu, omladzuje kožu a regeneruje ju, keď je poškodená.

Sérum stimuluje tvorbu lipidov, kožných ceramidov a syntézu kolagénu, čím napomáha obnoveniu kožnej bariéry. Vďaka aktívnym zložkám prípravku je zlepšená kožná imunita pôsobiaca proti nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia.

Produktový kód: 10170
Na sklade

Cena s DPH
32,39 €
(0x)
icon

 

scroll-top
Späť hore