SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

Odporúčaná liečba s Leorex™

ceny sú uvedené s dph

Spôsob akým Leorex™ produkty používať.

  1. Začnete s Leorex™ Liftingovou pleťovou vodou, ktorá čistí, vyhladzuje a vytvára štruktúru, ktorá pripravuje pokožku na použitie Boostera
  2. Pokračujete s hlavnou procedúrou využitím LEOREX™ BOOSTER alebo jeho variácií – BOOSTER GOLD, Plus, N&D, Night – prípravok pleťovej vody pomáha okamžitému efektu vyhladzovania vrások
  3. Po zmytí práškových zvyškov BOOSTERu (alebo jeho variácií) nasledujú 2 dôležité ciele:

LEOREX™ Liftingové sérum a po ňom LEOREX™ Liftingový hydratačný krém:

Tieto 2 produkty podporujú štruktúru, aby dlhšie vydržala (pamätajte, že sú obohatené kremíkovou štruktúrou) a obsahujú dôležité vitamíny a éterické oleje, o ktorých väčšina zákazníkov už počula. No po prvýkrát môže naša pleť skutočne vyťažiť maximum z týchto zložiek za pomoci štruktúry (pamätajte, že štruktúra pletiva pôsobí ako druhá pokožka), ktoré dokáže pleti dodať všetko, čo sme na ňu aplikovali.

Každý vitamín má „dobrú“ históriu... Aplikujete sérum pred hydratačným krémom. Keďže je hustejšie, vylepšuje účinok a pôsobí ako inteligentný spoj medzi pokožkou a krémom.

Leorex™ Liftingové sérum má „mechanizmus“, vďaka ktorému pôsobí dvoma smermi: dodáva a vylepšuje. Keďže na jednej strane je to vrstva medzi pokožkou ošetrenou Leorexom™ (podporou) a na druhej strane je to inteligentný dodávateľ výživných látok z Liftingového hydratačného krému.

scroll-top
Späť hore