SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

Pleťový skrab

Exfoliačný  píling (skrab) pre všetky typy pokožky 

HLAVNÉ AKTÍVNE ZLOŽKY

Kaolín, kyselina stearová, olej z marhuľových jadier, kyselina palmitinová, púder z marhuľových jadier, jemný kremenný prášok, rastlinný glycerín, arabská guma, extrakt z papáji, extrakt z pupočníku áziského (centella asiatica), 1-2 hexanediol,

VLASTNOSTI

Jemný exfoliačný krém šetrne odstraňuje zrohovatelé bunky epidermis, pričom však pokožku netraumatizuje. Enzýmy papáji uľahčujú olupovanie epidermis a tým napomáhajú hlbokému čisteniu pleti. Mikrogranule z marhuľových jadier a kremenného prášku vyrovnávajú povrch pokožky. Kaolín absorbuje prebytky kožného mazu, čistí a zmenšuje póry. Extrakt z pupočníku ázijského zvyšuje turgor pokožky a je výbornou prevenciou predčasného starnutia. Po exfoliácii s použitím tohto krému sa pokožka stáva hladšia a sviežejšia.

POUŽITIE

Nanášajte na očistenú pokožku jemnými pohybmi, ošetrite kruhovými pohybmi, pritom sa vyhnite oblasti okolo očí. Umyte veľkým množstvom vody. Pre mastnú a kombinovanú pokožku sa odporúča používať dvakrát týždenne, pre normálnu – jeden krát  týždenne, pre suchú - dvakrát mesačne. 

Produktový kód: 5120
Na sklade

Cena s DPH
22,19 €
(0x)
icon

 

scroll-top
Späť hore