SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

Densify Krém

Posilňujúci krém s regeneračným účinkom proti vráskam - antiagingový krém, pH 5.8.
Balenie: 50 ml.

HLAVNÉ AKTÍVNE ZLOŽKY

Rastlinný glycerín, skvalan, olej z marhuľových jadier, bambucké maslo, dimethicone, lipoaminokyselina - SepiliftTM (dipalmitoyl hydroxyprolin), kolagén, rastlinný glycerín, lecitín, tokoferyl acetát (vitamín E), izoflavonoidy sóji, kyselina hyalurónová, asiatikosid, kyselina asiatiková, kyselina madekasová, kolagén, inkapuslovaný extrakt z divokého jamu. ).

VLASTNOSTI

Unikátny krém vďaka pridanému hydroxyprolinu efektivne zmierňuje intenzitu vrások a tiež ich počet. Aktívne stimuluje tvorbu kolagénu prvého typu, zvyšuje elasticitu a pružnosť kože, napomáha jej spevneniu.

Pupočník ázijský (centella asiatica) má antiagingové vlastnosti, stimuluje kožné bunky vďaka obsahu týchto dvoch zložiek: asiatikosidu a madekassosidu. Madekassosid je čistý izolát (molekula) získaný z pupočníku ázijského. Pôsobí na tvorbu prirodzeného kolagénu, omladzuje kožu a regeneruje ju, keď je poškodená. Kompozícia z extraktu z divokého jamu a proteínu sóji uzavretých do lipozómov aktívne preniká do epidermis (progresívny systém transportu) a zaisťuje syntézu kolagénu. Chráni kožné bunky pred voľnými radikálmi, nabíja ju energiou a normalizuje pri tom hormonálne pozadie. Krém má vysokú účinnosť a aktívne vyživuje pleť vďaka cenným zložkám - bambuckému maslu a oleja z marhuľových jadier. Tento spevňujúcí krém má trojitý regeneračný účinok: stimuluje, reštrukturalizuje a hydratuje. Výsledkom je zlepšenie štruktúry, pružnosti a textúry pokožky.

POUŽITIE

Nanášajte ráno a večer na vyčistenú pokožku tváre a krku. 

Produktový kód: 10340
Na sklade

Cena s DPH
33,95 €
(0x)
icon

 

scroll-top
Späť hore