SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

Regeneračný Krém

Regeneračný omladzujúci nočný krém proti vráskam pH 5.8
Balenie: 50 ml

HLAVNÉ AKTÍVNE ZLOŽKY

Rastlinný glycerín, bambucké maslo, olej z pšeničných klíčkov, olej z jojoby, extrakt z divokého jamu v lipozómoch, tokoferol acetát (vitamín E), asiatikosid, kyselina asiatiková, kyselina madekasová, lecitín.

VLASTNOSTI

 Krém s bohatou textúrou má výrazne regeneračný a omladzujúci účinok. Inkapsulovaný extrakt z divokého jamu značne zvyšuje syntézu kolagénu a elastínu. Pokožka je pružnejšia.

Pupočník ázijský (centella asiatica) má antiagingové vlastnosti, stimuluje kožné bunky vďaka obsahu týchto dvoch zložiek: asiatikosidu a madekassosidu. Madekassosid je čistý izolát (molekula) získaný z pupočníku ázijského. Pôsobí na tvorbu prirodzeného kolagénu, omladzuje kožu a regeneruje ju, keď je poškodená.

Vitamín E obnovuje hydratačnú rovnováhu kože a znižuje pri tom jej citlivosť. Pravidelné používanie  krému zlepšuje štruktúru kože, vypína ju, vyhladzuje jej reliéf a obnovuje optimálnu hydrolipidovú rovnováhu. Krém je účinnou prevenciou proti predčasnému stárnutiu kože a má výrazné antioxidačné vlastnosti

POUŽITIE

Nanášajte večer na očistenú pokožku tváre a krku alebo po aplikácii séra. 

Produktový kód: 5330
Na sklade

Cena s DPH
30,40 €
(0x)
icon

 

scroll-top
Späť hore