SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

Vianočný zvýhodnený balík Booster Zlatý maska 7gr. a Očný gél so zlatom

Leorex Booster Zlatý:

  • Pravé 24-karátové zlato   
  • Ukazateľ činnosti na rôznych miestach okamžitá zmena farby
  • Okamžité vyhladenie vrások a zmenšovanie pórov vonkajším fyzickým pôsobením
  • Dlhodobé zlepšenie vo viditeľnosti záhybov a vrások
  • Šikovný jemný peeling
  • Okamžité zpevnenie

Jedinečná maska na tvár s obsahom pravého 24 karátového zlata, ktorá okamžite, behom 10 minút stimuluje metabolizmus pokožky, čím vzniká pozdvihujúci efekt a pokožka vyzerá pevne, sviežo a mlado. Vysoko účinná zmes čiastočiek kremíku a zlata, vitamínov C a E, má za výsledok okamžité stiahnutie pokožky vašej tváre a redukciu vrások. K vyhladeniu viac ako 50-ich % vrások dochádza ihneď po aplikovaní Booster masiek, vypína pokožku, zjednotí tón pleti a dokonale ju rozjasní. Pri pravidelnom používaní 1-2x týždenne, nastane rejuvenizácia pleti, čiže OMLADENIE. Výhodou balenia v tube je, že môžete masku aplikovať lokálne na jedno miesto na tvári, ktoré najviac potrebujete omladiť a potom tubu zavrieť a opätovne použiť podľa potreby.

Ako aplikovať:

Booster so zlatom sa aplikuje na rozdiel od ostatných Leorex™ masiek na mokrú pleť, stačí vytlačiť malé množstvo hmoty a naniesť na požadované miesto, alebo rozotrieť po celej tvári, stačí tenká vrstva masky. Pri nanesení masky na tvár, má maska zlatú farbu, po dokončení premeny, cca 10 min sa farba zmení na bielu, vtedy je čas umyť zvyšky masky obyčajnou vodou. 

Očný gél GOLD:

Očný gél je jedinečný produkt našej spoločnosti – revolučná zmes čiastočiek kremíku! Hneď po aplikovaní začne gél vytvárať najtenšiu oku neviditeľnú sieť, ktorá zdvíha a vyhladzuje vrásky v takom jemnom a citlivom mieste – okolo vašich očí!

Značná dávka kyseliny hyaluronovej posilňuje zlúčeninu kolagénových vláken a obnovuje najvhodnejšiu úroveň vlhosti pokožky okolo vašich očí, vďaka čomu je pružnejšia.

Mechanizmus činnosti:

Stimuluje mikroobeh krvi a odstraňuje tmavé kruhy a opuchy pod očami. Posilňuje zlúčeninu kolagénu, čím sa obnovuje pružnosť, sviežosť a perfektný vzhľad pokožky okolo očí.

Produktový kód: 123453
Na sklade

Cena s DPH
56,36 €47,91 €
(0x)
icon

 

scroll-top
Späť hore