SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

Vianočný zvýhodnený balík maska Booster Zlatý tuba a Krém Zlatý

 

 

Leorex Booster Zlatý:

  • Pravé 24-karátové zlato   
  • Ukazateľ činnosti na rôznych miestach okamžitá zmena farby
  • Okamžité vyhladenie vrások a zmenšovanie pórov vonkajším fyzickým pôsobením
  • Dlhodobé zlepšenie vo viditeľnosti záhybov a vrások
  • Šikovný jemný peeling
  • Okamžité zpevnenie

Jedinečná maska na tvár s obsahom pravého 24 karátového zlata, ktorá okamžite, behom 10 minút stimuluje metabolizmus pokožky, čím vzniká pozdvihujúci efekt a pokožka vyzerá pevne, sviežo a mlado. Vysoko účinná zmes čiastočiek kremíku a zlata, vitamínov C a E, má za výsledok okamžité stiahnutie pokožky vašej tváre a redukciu vrások. K vyhladeniu viac ako 50-ich % vrások dochádza ihneď po aplikovaní Booster masiek, vypína pokožku, zjednotí tón pleti a dokonale ju rozjasní. Pri pravidelnom používaní 1-2x týždenne, nastane rejuvenizácia pleti, čiže OMLADENIE. Výhodou balenia v tube je, že môžete masku aplikovať lokálne na jedno miesto na tvári, ktoré najviac potrebujete omladiť a potom tubu zavrieť a opätovne použiť podľa potreby.

Ako aplikovať:

Booster so zlatom sa aplikuje na rozdiel od ostatných Leorex™ masiek na mokrú pleť, stačí vytlačiť malé množstvo hmoty a naniesť na požadované miesto, alebo rozotrieť po celej tvári, stačí tenká vrstva masky. Pri nanesení masky na tvár, má maska zlatú farbu, po dokončení premeny, cca 10 min sa farba zmení na bielu, vtedy je čas umyť zvyšky masky obyčajnou vodou. 

Doporučujeme kombinovať s krémom s obsahom 24-karátového zlata pre ešte lepší efekt omladenia pleti a žiarivú pokožku.

Luxusný, výživný krém na tvár s obsahom pravého 24-karátového zlata pokožku vyživuje, chráni a omladzuje. Je perfektný v boji proti vráskam, pleť nezaťaží, naopak je ľahký a rýchlo sa absorbuje. Rozmaznajte sa ako Kleopatra a doprajte svojej pleti najvzácnejší kov, ktorý ju okrášli. Zlato nielenže pôsobí proti vráskam, ale aj hojivo a protizápalovo. Pokožku nezaťažuje, naopak zanecháva pocit hebkosti a pevnosti. Pre dlhodobé vypnutie pleti používajte tento 24-hodinový krém každý deň, ráno aj večer. Výborne sa kombinuje so sérom Zlatým na tvár. Krém je vhodný pre zrelú pleť 40+, normálnu, mastnú a zmiešanú. 

Produktový kód: 123450
Na sklade

Cena s DPH
56,36 €47,91 €
(0x)
icon

 

scroll-top
Späť hore