SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

Vianočný zvýhodnený balík KOMPLET Liftingová Hydratačná rada : Čistiaci gél, Očný gél, Sérum, Krém

Do zvýhodneného balíku prinášame celú Liftingovú hydratačnú radu. Tento komplet ošetrí a omladí pleť, viditeľný efekt už po prvých dňoch používania.

Čistiaci gél: Príjemný ľahký čistiaci gél, ktorým jemne odstránite nečistoty z pleti, a to aj v hlbokých vráskach. Pri pravidelnom používaní sa pleť ozdravuje. Je to základná starostlivosť, ktorá by nemala chýbať žiadnej pokožke. Dokonale pripraví pleť na ostatné kozmetické produkty.

Hydratačný Očný gél s kyselinou hyalurónovou: Jemný ľahký očný gél. Perfektne sa stará o vaše očné okolie, zpevňuje pleť, odstraňuje vrásky, kruhy a opuchy. Ideálne ho dať na noc do chladničky a ráno príjemne naštartuje a otvorí oko. Akonáhle uvidíte výsledky, už sa tohto očného gélu nebudete chcieť vzdať. 

Hydratačné pleťové Sérum: Toto jedinečné sérum si zamilujete okamžite, na prvé natretie. Zanecháva pokožku zamatovo hebkú a príjemne jemnú. Je vhodné pre všetky typy pleti,hlavne pre suchú, ktorú dokonale hydratuje. V kombinácii s krémom je to neporaziteľný bojovník v boji s vráskami. Vďaka vitamínom a aktívnym látkam pokožku dokonale vyživí.

24-hodinový jemný Hydratačný krém: Obsahuje pravé minerály z Mŕtveho mora a vzácnu vodnú riasu "Dunaliella", umožňuje vašej pleti prijímať presne takú dávku prírodnej hydratácie, akú potrebuje. 

Výborný ľahučký, jemný krém príjemnej nevtieravej vôni, vhodný pre suchú pleť, ktorá potrebuje hydratáciu, zároveň však aj vyhladenie vrások.  Vhodný na každý deň, ráno aj večer, pre boj proti starnutiu.

Doporučuje sa pre všetky typy pleti, obzvlášť suchú, 30+

 

Produktový kód: 123458
Na sklade

Cena s DPH
109,61 €93,17 €
(0x)
icon

 

scroll-top
Späť hore