SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

Vianočný zvýhodnený balík Liftingové Hydratačné Sérum a Liftingový Hydratačný Krém

Leorex ™ Liftingové Hydratačné Sérum je revitalizačné hydratačné sérum, tvorené kombináciou najnovších anti-aging technológií a dlhodobých omladzujúcich prvkov- ako vitamíny A a E, harmanček a aloe vera. Poskytuje prirodzený mladistvý a krásny vzhľad. Vysoko účinný švajčiarsky recept Regu-Age vašu pleť posilňuje a dodáva jej mladší vzhľad. Srvátkový proteín redukuje viditeľnosť už existujúcich vrások a chráni pred vznikom nových. Patentované kremíkové štruktúry Leorex dodávajú tieto zložky do tých častí pokožky, kde majú najväčší účinok. Keď štruktúry vytvárajú oku neviditeľnú sieť, sťahujú sa a fyzicky nadvihujú a vyhladzujú pokožku, získavate svieži a mladistvý pocit zo svojej pleti.

Sérum je výborné ako podklad pod krém, protože zosiluje účinok krému o 30%.

Liftingový Hydratačný Krém: Výborný ľahučký, jemný krém príjemnej nevtieravej vôni, vhodný pre suchú pleť, ktorá potrebuje hydratáciu, zároveň však aj vyhladenie vrások. Vhodný na každý deň, ráno aj večer, pre boj proti starnutiu. 

24-hodinový jemný hydratačný krém, ktorý obsahuje pravé minerály z Mŕtveho mora a vzácnu vodnú riasu "Dunaliella", umožňuje vašej pleti prijímať presne takú dávku prírodnej hydratácie, akú potrebuje. Obsahuje patentovanú kremíkovú štruktúru Leorex, ktorá počas schnutia vytvára oku neviditeľnú sieť, ktorá fyzicky vyhladzuje a redukuje viditeľnosť vrások a pórov. Multivitamínové zložky A, C a E vytvárajú ochrannú vrstvu, ktorá redukuje vstrebávanie oxidantov a nečistôt, čím posilňuje prirodzený proces omladzovania. Pleť je celý deň chránená.

Výsledky:

Pokožka je hladká na dotyk, svieža a žiarivá. Zostáva zdravá, zároveň pružná aj pevná.

Doporučuje sa pre všetky typy pleti, obzvlášť suchú, 30+

 

Produktový kód: 123457
Na sklade

Cena s DPH
66,56 €56,58 €
icon

 

scroll-top
Späť hore