SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

Vianočný zvýhodnený balík BOOSTER maska 30ks

Okamžitý viditeľný účinok v redukcii vrások. Pre jemnú, žiarivú a mladistvo vyzerajúcu pleť.

LEOREXTM a jeho kremičité nanočastice tvoria jedinečnú víceúčelovú sieť, ktorá vyhladzuje vašu pleť na mnoho hodín. Vypnutie vrások uvoľňuje tlak pôsobiaci na štruktúru tkanív a umožňuje prirodzenú regeneráciu pokožkových buniek.

  • Jemný peeling - odstráni odumreté bunky
  • Hĺbkové čistenie zbavuje pleť nečistôt a voľných radikálov
  • Zdokonaľuje vzhľad pleti a obnovuje prirodzenú vitalitu
  • Obnovuje metabolizmus pokožkových buniek tým, že otvára kanáliky, ktoré dodávajú pleti výživu
  • Fyzicky posilňuje pleť a zabraňuje tvorbe nových vrások

Maska v priebehu 10 minút, vyhladí vrásky vďaka mechanickému, čisto fyzikálnemu procesu. K vyhladeniu viac ako 50-ich % vrások dochádza ihneď po aplikovaní Booster masiek, vypína pokožku, zjednocuje tón pleti a dokonale ju rozjasňuje. Pri pravidelnom používaní 1-2x týždenne, nastane rejuvenizácia pleti, čiže OMLADENIE.

Stačí 15 minút ráno a nikto na Vás nepozná, že ste do noci pracovali. Tento instantný vypínač majte pri sebe, ak máte pocit unavenej a zošednutej pleti. Okamžite odstráni únavu a známky starnutia pleti. Efekt vydrží 48-72 hodín, pri pravidelnom používaní sa efekt omladenia predlžuje.

Zloženie:

NANO-KREMIČITANY sú aktívne častice obsiahnuté v kozmetike Leorex™ sú malý zázrak, navracajú pokožke mladosť a odvracajú znaky starnutia už v priebehu minút! Na pleti vytvoria oku neviditeľné pletivo, ktoré vyhladí vrásku a dodá pleti dôležitú hydratáciu.

ALOE VERA najväčšou výhodou, čo sa zovňajšku týka, je jeho hĺbkové pôsobenie. Postupne prechádza cez jednotlivé časti pokožky, aby tam upravilo všetky problémy a následne začalo vplývať na celkovú kvalitu pleti.

VITAMÍN A pleť je vďaka nemu sviežejšia, hladšia a zdravšia.  Redukuje vyrážky, ako aj pigmentové škvrny a vrásky, vitamín A (retinol) jednoducho urýchľuje vo vrchnej vrstve pokožky tvorbu nových buniek, čím sa skracuje proces obnovy pokožky až o tretinu a bunky nestačia nežiaduco pigmentovať, zároveň podporuje tvorbu kolagénových a elastínových vlákien, ktoré majú v kompetencii pružnosť pleti.

Typ pleti: Maska je vhodná pre všetky typy pleti. Pre všetky vekové kategórie, určená predovšetkým pre pleť s vráskami.

Ako aplikovať:

Maska je balená vo vrecúškach, 1 vrecko obsahuje množstvo, ktoré vystačí na tvár a krk. Pred otvorením vrecko pár krát postláčajte, aby sa hmota premiešala a naneste na suchú tvár. Keďže je maska hypoalergénna, môžete ju nanášať aj k očnému okoliu. Nechajte zaschnúť po dobu 10 minút. Kým maska schne, cítite sťahovanie pleti, ktoré ale nie je nepríjemné, naopak. Je to jasný signál o aktívnom pôsobení nano-kremičitanov. Po zaschnutí masku opláchnite obyčajnou vodou, keďže pôsobí aj ako jemný píling, zároveň pleť dokonale vyčistí a uzavrie póry. Tvár a krk osušte a aplikujte krémy a make-up ako zvyčajne.

Produktový kód:
Na sklade

Cena s DPH
84,31 €71,66 €
icon

 

Maska pre lifting pleti a okamžitú redukciu vrások na celej tvári, v okolí oka a krku.
Pôsobí úžasne a už po pár minútach je vidieť výsledok, pleť je dokonale čistá, svieža, pevná a hlavne vrásky sú zjemnené.

Vyberte si akékoľvek  druh Booster masky do svojho Vianočného balíku. Výber napíšte do poznámky

scroll-top
Späť hore