SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

LEOREX™ Liftingový Hydratačný Čistiaci gel 100ml

Produktový kód: 7290011784263
Na sklade

Cena s DPH
11,54 €
(1x)
icon

 

Príjemný ľahký čistiaci gél, ktorým jemne odstránite nečistoty z pleti. Pri pravidelnom používaní sa pleť ozdravuje. Je to základná starostlivosť, ktorá by nemala chýbať žiadnej pokožke. Dokonale pripraví pleť na ostatné kozmetické produkty.

Tento revitalizačný liftingový čistiaci gél na tvár je tvorený z patentovaných kremíkových štruktúr Leorex a je prispôsobený aby sa dostal k vašej pleti bližšie, než akýkoľvek iný kozmetický prípravok - aby vyčistil aj tie najhlbšie vrásky. Kremíkové štruktúry na seba naväzujú všetky nečistoty a vďaka tomu je pokožka čistejšia, hladšia a redukuje sa výskyt vrások a záhybov. Obsahuje morskú soľ, ktorá je plná minerálov a vitamínov, pagaštan konský, ktorý ovplyvňuje pružnosť a pevnosť cievnych stien a podporuje cirkuláciu krvi v pokožke, zároveň pôsobí proti ekzémom. Ako dezinfekcia je použitá dúška tymiánová. Keď sa liftingový čistiaci gél používa dlhodobo, posilňuje pleť, aby bola zdravá, mladšia a pevná, pokožka sa prirodzene regeneruje.

Pokyny:

Gél aplikujte na mokrú tvár a krk, jemne ním krúživými pohybmi očistite pleť a potom výdatne opláchnite vodou. Používajte tak často, ako je potrebné. Ideálne ráno aj večer.

Na dosiahnutie lepších výsledkov a dlhodobú hydratáciu následne aplikujte Liftingové Hydratačné sérum a krém.

scroll-top
Späť hore