SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

LEOREX™ Liftingový Hydratačný Očný gél s kyselinou hyaluronovou 30ml

Produktový kód: 7290011784263
Na sklade

Cena s DPH
31,51 €
icon

 

Jemný ľahký očný gél. Perfektne sa stará o vaše očné okolie, zpevňuje pleť, odstraňuje vrásky, kruhy a opuchy. Ideálne ho dať na noc do chladničky a ráno príjemne naštartuje a otvorí oko. Akonáhle uvidíte výsledky, už sa tohto očného gélu nebudete chcieť vzdať. 

Leorex ™ Liftingový hydratačný gél obnovuje prirodzenú, mladistvú krásu vašich očí.

Patentované kremíkové štruktúry Leorex okamžite dvíhajú a vyhladzujú vzhľad pleti v okolí oka. Obmedzujú viditeľnosť vrások a jemných vejárikov, zosvetľujú tmavé kruhy, veľmi dobre pôsobí proti opuchnutým očiam. Obsahuje prírodný živý súbor, o ktorom je lekársky dokázané, že dokáže omladzovať vašu pleť, obmedziť vzhľad opuchnutých očí a dosiahnuť dlhodobé zlepšenie, tiež obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá sa stará o jemné vrásky v okolí očí a narovnáva ich. Je hypoalergénny, takže sa nemusíte obávať žiadnej nechcenej reakcie. Tento jedinečný očný gél, ktorý je vhodný pre každý typ pleti prebúdza pokožku v okolí vašich očí, hydratuje ju a dodáva očiam iskru.

Hovorí sa, že oči sú zrkadlom do duše - urobte teda váš pohľad krásnym!

Pokyny:

Používajte každý deň. Naneste niekoľko kvapiek gélu na končeky prstov a jemne ho aplikujte krúživým pohybom na pokožku pod očami a okolo očí, dokedy ho pokožka plne neabsorbuje.

scroll-top
Späť hore