SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

O nás

Leorex™ Ltd. vyvíja dermakozmetické produkty na liečbu kožných problémov založené na nano-technológii.

Leorex™ bol založený v roku 1999 v Izraeli, medzinárodný patent ochraňuje inováciu a originalitu produktov, ktoré sú vyrábané s najprecíznejšími svetovými normami určenými manažmentom kvality pre výrobu liekov a kozmetiky na základe predpisov vydaných viacerými ministerstvami zdravotníctva.

Leorex™ je jedinečná séria dermakozmetických produktov na pleť, ktorá vďaka unikátnej fyzickej báze dokáže okamžite vyhladiť vrásky a omladiť pleť.

Výhodou produktov je, že sú vyrábané nano-technológiou, čo znamená že všetky účinné látky sa dostávajú do hlbších vrstiev kože, kde môžu aktívne ozdravovať pokožku z vnútra. Základnou zložkou je kremík, ktorý má schopnosť vypínať pleť, je telu nezávadný, dokonca sa nachádza aj v našom tele.

Pri pravidelnom používaní produktov je pleť hladšia, pevnejšia a známky stárnutia sú potlačené.

 

SOSKIN-PARIS

 Laboratórium SOSKIN-Paris už viac ako 20 rokov vyvíja programy omladenia, čistenia a zosvetlenia pokožky na základe prírodných aktívnych zložiek s dermatologickou a biomimetickou aktivitou. Inšpiruje sa pri tom výskumami zameranými na odhalenie schopnosti prírodných zložiek obrátiť späť procesy starnutia kože. 

Pravidlá, pri zostavovaní receptúrnych kompozíc značky SOSKIN-PARIS

  • Snažíme sa predbehnúť súčasné požiadavky v kozmetike.
  • Vyberáme prírodné aktívne zložky používané v dermatológii.
  • Používame aktívne zložky s výraznými biomimetickými vlastnosťami.
  • Snažíme sa aktivovať vlastné regeneračné mechanizmy buniek.
  • Prevádzame klinické a dermatologické kontroly.
  • Nezahŕňame do receptúr parabény. Obmedzujeme používanie farbív a parfémov, aby sa znížilo riziko alergických reakcií.
  • Používame výrobné technológie, ktoré minimálne zaťažujú životné prostredie.
  • Nerobíme testy na zvieratách.

Inovácie

Pre zaistenie maximálne efektívneho pôsobenia aktívnych zložiek prípravkov značky SOSKIN-PARIS sme vyvinuli koncept a pokrokovou technológiou mikroinkapsulácie a včasného uvolňovania aktívnych zložiek - systém A.M.S.

Prednosti

Aktívne zložky receptúr sú chránené pred okysličením, pôsobením svetla a teploty. Vysoká biodostupnosť zvyšuje priaznivé účinky aktívnych zložiek na koži.

Pocity

Vedecko-výskumné laboratória SOSKIN-PARIS venujú pri vytváraní svojich receptúr zvláštnu pozornosť textúre, jednoduchosti aplikácie a komfortnosti pri používaní prípravkov, aby zákazníci mali radosť z každodenného procesu v starostlivosti o pokožku.

 

scroll-top
Späť hore