SK CZ
xmas
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

Vedecké zastúpenie

Prof. Yoram Palti, MD, PhD, je profesor fyziológie a biofyziky na Technione – Izraelskom technologickom inštitúte. Jeho odborná spôsobilosť je v oblasti elektrofyziológie a biozdravotníckom inžinierstve. V minulosti viedol profesor Palti dvanásť rokov Rappaport - Inštitút výskumu v oblasti zdravotníckych vied, čo je výskumné stredisko zdravotníckej školy Technionu. Neskôr obrátil svoju celkovú činnosť na rozvoj biozdravotníckeho priemyslu v Izraeli.

 

Dr. Giora Winterstein, M.D. je zdravotný a generálny riaditeľ Elisha Hospitals, najväčšej skupiny súkromných nemocníc a kozmetických kliník v Izraeli. Dr. Winterstein tiež pôsobí ako hlavný výkonný úradník Bio Medivest Group, firmy investičného manažmentu, ktorá sa špecializuje na financovanie a rozvoj marketingových stratégií pre spoločnosti v počiatočnom štádiu rozvoja zamerané na oblasť zdravotníctva a kozmetiky. Dr. Winterstein má rozsiahle skúsenosti s vrcholovým manažmentom tak v zdravotníckej a farmaceutickej oblasti, ako aj v oblasti zdravotníckych zariadení a drží pozíciu vrchného riaditeľa vo viacerých spoločnostiach so špičkovou technológiou v Izraeli.

 

Prof. Dov Ingman, PhD, je docent na fakulte priemyselného inžinierstva a manažmentu na Technione – Izraelskom inštitúte technológie. Pôsobil ako riaditeľ Laboratória nových materiálov (ZSSR), hlavný výskumník Inštitútu spoľahlivosti, nedeštruktívneho testovania a prístrojovej techniky a ako predseda Multidisciplinárneho programu zaistenia kvality a spoľahlivosti (Izrael). Pod jeho dohľadom vykonávalo svoj výskum v rôznych oblastiach vedy a technológie 11 doktorov filozofie a 23 uchádzačov o doktorský titul. Profesor Ingman je autorom 42 vedeckých publikácií a 15 patentov a patentových prihlášok. Bol hlavným výskumníkom v 21 vedeckých a rozvojových projektoch. Medzi niektoré z najdôležitejších výskumných činností profesora Ingmana patrí nanotechnológia, nanoštruktúry, biologicé aplikácie nanotechnológie, aplikovanie nanotechnológie v materiáloch, fotonika a mikroelektronika a umelá inteligencia.

 

scroll-top
Späť hore