SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

Liftingová maska Nočná – Najlepšia pred spánkom a odpočinkom 9,9g (3ks sáčkov)

Naša maska je navrhnutá pre ženy, ktoré požadujú od svojej kozmetickej životosprávy okamžité výsledky.

Maska je určená na aplikáciu vo večerných hodinách,  pred spánkom. Maska na tvár, ktorá Vás hneď ráno poteší dokonalou pleťou, vyhladí vrásky vďaka mechanickému, čisto fyzikálnemu procesu. K vyhladeniu viac ako 50-ich % vrások dochádza počas spánku. Zjednocuje tón pleti, vypína pokožku a dokonale ju rozjasňuje. Pri pravidelnom používaní 1-2x týždenne, nastane rejuvenizácia pleti, čiže OMLADENIE.

Zloženie Booster Nočný je vhodné pre zníženú aktivitu metabolizmu počas noci. (oddýchnuté svaly, znížené potenie) a taktiež zníženú aktivitu mimických svalov. Prípravok obsahuje dôležité bioaktívne zložky ( Omega-3), ktoré sú pomaly uvoľňované počas spánku. Hlavnou bioaktívnou zložkou je rakytníkový olej, známy ako olej Oblepicha, ktorý vyživuje pleť a lieči kožné infekcie. Tento prírodný olej obsahuje vysokú koncentráciu vitamínov E, C a A a je obzvlášť dôležitý pri prevencii pred suchou pleťou.

 

Účinky:    

  • Jemný píling – odstráni odumreté bunky
  • Hĺbkové čistenie zbavuje pleť nečistôt a voľných radikálov
  • Zdokonaľuje vzhľad pleti a obnovuje prirodzenú vitalitu
  • Obnovuje metabolizmus pokožkových buniek tým, že otvára kanáliky, ktoré dodávajú pleti výživu  
  • Fyzicky posilňuje pleť a zabraňuje tvorbe nových vrások

Zloženie:

NANO-KREMIČITANY sú aktívne častice obsiahnuté v kozmetike Leorex™ , sú malý zázrak, navracajú pokožke mladosť a odvracajú znaky starnutia už v priebehu minút! Na pleti vytvoria oku neviditeľné pletivo, ktoré vyhladí vrásku a dodá pleti dôležitú hydratáciu.

RAKYTNÍKOVÝ OLEJ  je koncentrátom vitamínov, prospieva pleti - udržuje ju zdravú a mladistvú, pôsobí proti vráskam. Je plný  antioxidantov, ktoré neutralizujú voľné radikály a tým zamedzuje rýchle starnutie pokožky.

 

JOJOBOVÝ OLEJ je to veľmi vzácny olej, obsahuje najmä nenasýtené mastné kyseliny a vitamín E, ako aj množstvo výživných látok, stopových prvkov, či minerálov. Všetky tieto látky vynikajúco prenikajú cez kožu až k spodným vrstvám pokožky a regenerujú ju zvnútra.

 

ALOE VERA najväčšou výhodou, čo sa zovňajšku týka, je jeho hĺbkové pôsobenie. Postupne prechádza cez jednotlivé časti pokožky, aby tam upravilo všetky problémy a následne začalo vplývať na celkovú kvalitu pleti.

 

VITAMÍN A pleť je vďaka nemu sviežejšia, hladšia a zdravšia.  Redukuje vyrážky, ako aj pigmentové škvrny a vrásky, vitamín A (retinol) jednoducho urýchľuje vo vrchnej vrstve pokožky tvorbu nových buniek, čím sa skracuje proces obnovy pokožky až o tretinu a bunky nestačia nežiaduco pigmentovať, zároveň podporuje tvorbu kolagénových a elastínových vlákien, ktoré majú v kompetencii pružnosť pleti.

 

VITAMÍN E podporuje prirodzenú regeneráciu pleti, tzn. obnovu buniek, hydratuje pleť a omladzuje. Zlepšuje jej štruktúru, podporuje elasticitu, redukuje vrásky a pôsobí ako prevencia vzniku tzv. stareckých škvŕn.

 

ASKORBOVÁ KYSELINA(vitamín C) chráni pokožku pred voľnými radikálmi, podporuje tvorbu kolagénu, poskytuje ochranu proti UVB žiareniu.

  

Typ pleti:

Maska je vhodná pre všetky typy pleti. Pre všetky vekové kategórie, určená predovšetkým pre pleť s vráskami.

Ako aplikovať:

Maska je balená vo vrecúškach, 1 vrecko obsahuje množstvo, ktoré vystačí na tvár a krk. Pred otvorením vrecko pár krát postláčajte, aby sa hmota premiešala a naneste na suchú tvár. Keďže je maska hypoalergénna, môžete ju nanášať aj k očnému okoliu. Nechajte zaschnúť po dobu 10 minút. Kým maska schne, cítite sťahovanie pleti, ktoré ale nie je nepríjemné, naopak. Je to jasný signál o aktívnom pôsobení nano-kremičitanov. Po zaschnutí masku opláchnite obyčajnou vodou, keďže pôsobí aj ako jemný píling, zároveň pleť dokonale vyčistí a uzavrie póry. Tvár a krk osušte a aplikujte nočné krémy ako zvyčajne. Maska bude naďalej pracovať na vyhladení vrások počas spánku.

Produktový kód: 7290011784096
Na sklade

Cena s DPH
11,09 €
(0x)
icon

 

Okamžitý viditeľný účinok v redukcii vrások. Pre jemnú, žiarivú a mladistvo vyzerajúcu pleť. Predl´žený účinok redukcie vrások. Pre vyživenú a revitalizovaná pokožku, obohatená o rakytníkový olej. 

LEOREXTM a jeho kremičité nanočastice tvoria jedinečnú víceúčelovú sieť, ktorá vyhladzuje vašu pleť na mnoho hodín. Vypnutie vrások uvoľňuje tlak pôsobiaci na štruktúru tkanív a umožňuje prirodzenú regeneráciu pokožkových buniek.

  • Jemný peeling - odstráni odumreté bunky
  • Hĺbkové čistenie zbavuje pleť nečistôt a voľných radikálov
  • Zdokonaľuje vzhľad pleti a obnovuje prirodzenú vitalitu
  • Obnovuje metabolizmus pokožkových buniek tým, že otvára kanáliky, ktoré dodávajú pleti výživu
  • Fyzicky posilňuje pleť a zabraňuje tvorbe nových vrások
scroll-top
Späť hore