SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

Vypínacia maska N&D

Liftingová maska Krk a Dekolt  100g (30 sáčkov)

Produktový kód: 7290011784102
Na sklade

Cena s DPH
84,31 €
icon

 

Okamžitý viditeľný účinok v redukcii vrások. Pre jemnú, žiarivú a mladistvo vyzerajúcu pleť v oblasti krku, dekoltu a suchých oblastiach tváre.

LEOREXTM a jeho kremičité nanočastice tvoria jedinečnú víceúčelovú sieť, ktorá vyhladzuje vašu pleť na mnoho hodín. Vypnutie vrások uvoľňuje tlak pôsobiaci na štruktúru tkanív a umožňuje prirodzenú regeneráciu pokožkových buniek.

  • Jemný peeling - odstráni odumreté bunky
  • Hĺbkové čistenie zbavuje pleť nečistôt a voľných radikálov
  • Zdokonaľuje vzhľad pleti a obnovuje prirodzenú vitalitu
  • Obnovuje metabolizmus pokožkových buniek tým, že otvára kanáliky, ktoré dodávajú pleti výživu
  • Fyzicky posilňuje pleť a zabraňuje tvorbe nových vrások

Omladenie oblasti krku a dekoltu je rovnako dôležité ako omladenie tváre. Pravidelná starostlivosť v tejto oblasti nám uberie roky a zpevní dekolt. Opäť môžete nosiť výstrihy a pyšniť sa krásnym dekoltom.

Naša maska je navrhnutá pre ženy, ktoré požadujú od svojej kozmetickej životosprávy okamžité výsledky.

Jedinečná maska na oblasť krku a dekoltu, ktorá okamžite, v priebehu 10 minút, vyhladí vrásky vďaka mechanickému, čisto fyzikálnemu procesu. K vyhladeniu viac ako 50-ich % vrások dochádza ihneď po aplikovaní Booster masky, vypína pokožku, zjednocuje tón pleti a dokonale ju rozjasňuje. Pri pravidelnom používaní 1-2x týždenne, nastane rejuvenizácia pleti, čiže OMLADENIE.

Omladenie oblasti krku a dekoltu, je rovnako dôležité, ako omladenie pokožky tváre. Pravidelná starostlivosť tejto oblasti nám uberie roky a spevní dekolt. Opäť môžete nosiť výstrihy a pyšnieť sa krásnym a pevným dekoltom.

Účinky:

  • Jemný píling – odstráni odumreté bunky
  • Hĺbkové čistenie zbavuje pleť nečistôt a voľných radikálov
  • Zdokonaľuje vzhľad pleti a obnovuje prirodzenú vitalitu
  • Obnovuje metabolizmus pokožkových buniek tým, že otvára kanáliky, ktoré dodávajú pleti výživu
  • Fyzicky posilňuje pleť a zabraňuje tvorbe nových vrások

Zloženie:

NANO-KREMIČITANY sú aktívne častice obsiahnuté v kozmetike Leorex™ , sú malý zázrak, navracajú pokožke mladosť a odvracajú znaky starnutia už v priebehu minút! Na pleti vytvoria oku neviditeľné pletivo, ktoré vyhladí vrásku a dodá pleti dôležitú hydratáciu.

JOJOBOVÝ OLEJ je to veľmi vzácny olej, obsahuje najmä nenasýtené mastné kyseliny a vitamín E, ako aj množstvo výživných látok, stopových prvkov, či minerálov. Všetky tieto látky vynikajúco prenikajú cez kožu až k spodným vrstvám pokožky a regenerujú ju zvnútra.

ALOE VERA najväčšou výhodou, čo sa zovňajšku týka, je jeho hĺbkové pôsobenie. Postupne prechádza cez jednotlivé časti pokožky, aby tam upravilo všetky problémy a následne začalo vplývať na celkovú kvalitu pleti.

 

ASKORBOVÁ KYSELINA(vitamín C) chráni pokožku pred voľnými radikálmi, podporuje tvorbu kolagénu, poskytuje ochranu proti UVB žiareniu.

 

VITAMÍN A pleť je vďaka nemu sviežejšia, hladšia a zdravšia. Redukuje vyrážky, ako aj pigmentové škvrny a vrásky, vitamín A (retinol) jednoducho urýchľuje vo vrchnej vrstve pokožky tvorbu nových buniek, čím sa skracuje proces obnovy pokožky až o tretinu a bunky nestačia nežiaduco pigmentovať, zároveň podporuje tvorbu kolagénových a elastínových vlákien, ktoré majú v kompetencii pružnosť pleti.

 

VITAMÍN E podporuje prirodzenú regeneráciu pleti, tzn. obnovu buniek, hydratuje pleť a omladzuje. Zlepšuje jej štruktúru, podporuje elasticitu, redukuje vrásky a pôsobí ako prevencia vzniku tzv. stareckých škvŕn.

 

KAMILKA má antibakteriálne účinky, hydratuje, tonizuje a oživuje pleť.

 

RAKYTNÍKOVÝ OLEJ je koncentrátom vitamínov, prospieva pleti - udržuje ju zdravú a mladistvú, pôsobí proti vráskam. Je plný antioxidantov, ktoré neutralizujú voľné radikály a tým zamedzuje rýchle starnutie pokožky.

MANDĽOVÝ OLEJ má silné ukľudňujúce a regeneračné účinky. Hydratuje pleť do hĺbky, dodáva pocit hebkosti.

ŠÍPKOVÝ OLEJ disponuje významnými regeneračnými a hydratačnými účinkami. Je bohatý na antioxidanty, vitamíny A, C a E, ktoré chránia pokožku pred škodlivými voľnými radikálmi a spomaľujú proces starnutia. Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu, vitamín E pleť zasa hydratuje. Viaceré druhy prospešných mastných kyselín sú dôležité pre stavbu kožných buniek.

Typ pleti:

Maska je vhodná pre všetky typy pleti. Pre všetky vekové kategórie, určená predovšetkým pre pleť s vráskami.

Ako aplikovať:

Maska na oblasť krku a dekoltu je trocha hutnejšia v porovnaní s ostatnými maskami, preto je dôležité, dlhšie postláčať vrecko medzi prstami, kým nie je hmota vo vrecku vodnatá. Aplikujte na suchú oblasť, nechajte zaschnúť a potom krúživými pohybmi premasírujte túto oblasť a dočistite vodou. Spôsob odstránenia nám poskytuje dokonalé premasírovanie tejto oblasti, podporí cirkuláciu krvi, pokožka sa krásne vyhladí, zjemní a vyhladí.

scroll-top
Späť hore