SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

LEOREX™ Očný gél so zlatom a s kyselinou hyaluronovou 30 ml

Produktový kód: 7290011784355
Na sklade

Cena s DPH
37,72 €
icon

 

Hypoalergénny očný gél s 24-karátovým zlatom môžete aplikovať čo najbližšie k oku. Je neparfúmovaný. Vhodný pre použitie ráno k prebudeniu oka a večer k upokojeniu po celom dni, v noci bude očný gél pracovať na omladení jemnej pokožky okolo oka. Výborný proti tmavým kruhom, opuchom a jemným vráskam.

Jedinečný produkt našej spoločnosti – revolučná zmes čiastočiek kremíku! Hneď po aplikovaní začne gél vytvárať najtenšiu oku neviditeľnú sieť, ktorá zdvíha a vyhladzuje vrásky v takom jemnom a citlivom mieste – okolo vašich očí!

Značná dávka kyseliny hyaluronovej posilňuje zlúčeninu kolagénových vláken a obnovuje najvhodnejšiu úroveň vlhosti pokožky okolo vašich očí, vďaka čomu je pružnejšia

Mechanizmus činnosti:

Stimuluje mikroobeh krvi a odstraňuje tmavé kruhy a opuchy pod očami. Posilňuje zlúčeninu kolagénu, čím sa obnovuje pružnosť, sviežosť a perfektný vzhľad pokožky okolo očí.

Ako aplikovať:

Raz, poprípade dva krát za deň jemne naniesť malé množstvo gélu jemnými pohybmi končekov prstov na pokožku okolo očí, bez väčšieho tlaku.

scroll-top
Späť hore