SK CZ
Neprihlásený/á
Prihlásiť sa
Zatvoriť

LEOREX™ Krém so zlatom 50ml

Produktový kód: 7290011784362
Na sklade

Cena s DPH
37,72 €
icon

 

Luxusný, výživný krém na tvár s obsahom pravého 24-karátového zlata pokožku vyživuje, chráni a omladzuje. Je perfektný v boji proti vráskam, pleť nezaťaží, naopak je ľahký a rýchlo sa absorbuje. Rozmaznajte sa ako Kleopatra a doprajte svojej pleti najvzácnejší kov, ktorý ju okrášli. Zlato nielenže pôsobí proti vráskam, ale aj hojivo a protizápalovo. Pokožku nezaťažuje, naopak zanecháva pocit hebkosti a pevnosti. Pre dlhodobé vypnutie pleti používajte tento 24-hodinový krém každý deň, ráno aj večer. Výborne sa kombinuje so sérom Zlatým na tvár. Krém je vhodný pre zrelú pleť 40+, normálnu, mastnú a zmiešanú. 

Tento pokrokový a jemný výživný krém s inovatívnou kremíkovou štruktúrou Leorex a pravými vodnými riasami „Dunaliella“ vašu pleť hydratuje a zároveň vyživuje.

Obsahuje nano-kremičitany, pre dlhodobý lifting pleti - kremíková štruktúra počas schnutia vytvára oku neviditeľnú sieť, ktorá sa sťahuje, tým narovnáva vrásky a vypína pleť, redukuje viditeľnosť pórov. Zloženie vitamínov A, C a E vytvára ochrannú vrstvu, ktorá obmedzuje nasávanie oxidantov a nečistôt a posilňuje prirodzenú schopnosť pokožky regenerovať sa.

Funkcia: Ochranná vrstva zložená z vitamínov A,C a D, ktoré redukujú absorpciu toxínov a nečistôt z okolitého prostredia, zároveň podporujú prirodzený proces obnovy pokožky.

Pokyny:

Aplikujte Leorex výživný krém Zlatý jemným vmasírovaním končekami prstov do pokožky. Vhodné predovšetkým na použitie hneď po aplikovaní séra na tvár.

 

 

Po aplikovaní na pokožku je ľahký a príjemne vonia. Kúsky zlata jemne rozžiaria Vašu pleť a po chvíli se absorbujú do pokožky, kde pracujú spolu s nano-kremičitanmi na liftingu pleti.

 

scroll-top
Späť hore